- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
Опубліковано
Unknown
–
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
Образ загадкової красуні з глибоким поглядом був привабливим в усі часи - залишається модним він і зараз. Тому в світі fashion чорний макіяж - різновид техніки smoky eyes - тільки зміцнює свої позиції. Моделі на подіумах дефілюють виключно в чорному макіяжі. Слідом за ними стали все частіше використовувати його і світові знаменитості кіно і естради. Не дивно, що чорний макіяж завоював серця багатьох прихильниць зірок шоу-бізнесу.
Що характерно - даний вид макіяжу застосовується навіть в день!
Що характерно - даний вид макіяжу застосовується навіть в день!
Підготовка обличчя:
Шкіру гарненько очистити і потім зволожити кремом. Якщо на обличчі є почервоніння або прищики, то їх необхідно приховати. Для цього застосовується консилер або коректор.
Потім накладається тональний крем. Слід ретельно підбирати колір основи: він повинен збігатися з кольором шкіри обличчя. Зверху наноситься пудра (світліше, ніж тон бази), якій виділяються зони скул, крил носа, підборіддя.
Колір рум'ян може бути будь-яким - від легких світлих до насичених, аби він поєднувався з тоном основи. При розтушовуванні рум'ян треба прагнути створити плавний перехід одних відтінків в інші.
Макіяж очей
У чорному макіяжі акцент робиться на особливій виразності очей. Тому потрібно докласти максимум зусиль, щоб домогтися бажаного ефекту.
На повіки наноситься пудра або праймер, що навіть краще: він розгладить шкіру і забезпечить рівномірне нанесення тіней. До того ж дозволить шкірі дихати, а також зберігати водний баланс. А це дорогого коштує: адже шкіра повік дуже тонка і тому швидко висихає.
Потім верхні повіки до самих брів треба покрити світлими тінями. Водостійким підведенням-лайнером проводяться стрілки - верхні і нижні - і трішки розтушовують. Тепер наноситься шар темних матових тіней до середини повіки.
Якщо ж хочеться якогось глянцю, що підкреслює вологість погляду, застосовуються рідкі тіні. Колір - чорний, коричневий, сірий, фіолетовий, темно-синій, темно-зелений - в залежності від кольору очей.
Перехід між рухомою і нерухомою частиною повіки позначається тонкою лінію проміжного, нейтрального кольору. Її або злегка розтушовують для досягнення плавного переходу до більш світлих тіней, або залишають, створивши контраст. Після цього можна зайнятися віями, які цілком допустимо доповнювати накладними.
Для фарбування вій використовується виключно об'ємна туш, причому в кілька шарів. Тільки перед нанесенням кожного наступного шару треба почекати, коли висохне попередній, щоб не утворювалися грудки туші.
Макіяж губ
Коли очі нафарбовані, легше визначитися, який колір помади вибрати. Адже яскраво пофарбовані губи будуть контрастувати з яскраво нафарбованими очима. Так що краще використовувати світлі ніжні відтінки. Однак тут все дуже індивідуально.
Якщо образ вимагає посилити колірне звучання помади, це можна зробити, але все ж головне - не перестаратися. І пам'ятати: при смаглявій шкірі помада може бути насичених тонів, а на блідому обличчі краще буде виглядати гамма пастельних відтінків.
Такі загальні правила. Вони можуть дещо змінюватися, якщо класичний чорний макіяж виконується в східній манері або в авангардному стилі. У будь-якому випадку основна "технологічна" вимога - помірність.
Коментарі
Дописати коментар